Vivo X100 Ultra özellikleriyle şaşırttı, iPhone 15’i S24 Ultra’yı unutun bu telefon çok farklı

Vivo X100 Ultra‘nın bu benzersiz özelliği, fotoğrafçılık tutkunlarını ve teknoloji meraklılarını heyecanlandırmaya yetiyor. Cihazın, kullanıcılara sunduğu yüksek kaliteli kamera deneyimi ve akıllı telefon işlevselliğini bir arada harmanlaması, mobil fotoğrafçılıkta yeni bir çığır açmayı vaat ediyor.

Vivo, kamera yeteneklerini bir üst seviyeye taşıyarak akıllı telefon dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şirketin Ürün Başkan Yardımcısı Huang Tao’nun açıklamalarına göre Vivo, profesyonel bir kamera deneyimi sunacak ve telefon görüşmesi yapabilme özelliğine sahip yeni bir cihaz üzerinde çalışıyor. Bu cihaz, muhtemelen X100 Ultra adıyla piyasaya sürülecek ve şu anda Weibo’da “Thanos” kod adıyla oldukça fazla konuşuluyor.

Vivo X100 Ultra özellikleriyle şaşırttı, iPhone 15’i S24 Ultra’yı unutun bu telefon çok farklı

Vivo yöneticisi, Çinli sosyal ağ platformunda yaptığı paylaşımda, yakında piyasaya sürülecek olan bu akıllı telefon için gösterilen yoğun ilgiden ötürü teşekkür etti. Gelen bilgilere göre bu cihazın gelecek ay tanıtılması bekleniyor. Eğer gerçekten Vivo‘nun amacı, bir akıllı telefona bağlı “profesyonel bir kamera” yaratmak ise, bu durum teknoloji meraklıları için oldukça heyecan verici.

Vivo, daha önce de piyasaya sürdüğü üstün kamera özelliklerine sahip telefonlarla kendini kanıtlamış bir marka. Eğer X100 Ultra, şirketin ulaşabileceği zirve noktası olacaksa, bu büyük bir beklenti yaratıyor. Söylenenlere göre X100 Ultra, Quad HD+ E7 AMOLED ekran ile 120 Hz tazeleme hızı, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti, Sony’nin Lytia LYT-900 sensörünü kullanan 50 MP ana kamera, ultra geniş açılı lens, telefoto ve 200 MP’lik bir periskop telefoto lens ile 100mm eşdeğer odak uzaklığında 4.3x optik zoom ve 200x dijital zoom özelliklerine sahip olacak. Ayrıca cihazın uydu bağlantısı özelliği de bulunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x